Aktualizace fora a výpadky

Veřejné vzkazy, připomínky a návrhy

Re: Aktualizace fora a výpadky

Příspěvekod PZ » 16.12.2007 - 15:06:13

Měl bych technickou připomínku, zda by nešlo citovat pouze poslední citaci bez dalších vnořených, jak tomu bylo doposud. Dík. :idea:
PZ
generální ředitel

Příspěvekod jspetrak » 16.12.2007 - 15:21:55

PZ píše:Měl bych technickou připomínku, zda by nešlo citovat pouze poslední citaci bez dalších vnořených, jak tomu bylo doposud. Dík. :idea:

Jestli má krátkodobá paměť neselhává, tak tato funkcionalita je shodná s předchozí verzí, tj. i v předchozí verzí šlo vícenásobně citovat. :idea:
jspetrak
administrátor

Příspěvekod samlep » 16.12.2007 - 15:27:01

jspetrak píše:
PZ píše:Měl bych technickou připomínku, zda by nešlo citovat pouze poslední citaci bez dalších vnořených, jak tomu bylo doposud. Dík. :idea:

Jestli má krátkodobá paměť neselhává, tak tato funkcionalita je shodná s předchozí verzí, tj. i v předchozí verzí šlo vícenásobně citovat. :idea:

Poté to ale bylo upraveno nějakým MODem.
380 - Nejhezčí lokomotiva ČD. :)
samlep
člen ŽelPage

Příspěvekod MirekM » 16.12.2007 - 18:34:58

samlep píše:Poté to ale bylo upraveno nějakým MODem.

A poté to bylo zase upraveno zpět… Nejlepší by samozřejmě bylo, kdyby si mohl každý vybrat. :wink: Ale myslím si, že je lepší citovat automaticky vše a mít možnost to smáznout, než citovat napevno jeden příspěvek. Občas se hodí mít jich tam víc.
MirekM
generální ředitel

Příspěvekod 340.055 » 16.12.2007 - 18:53:38

MirekM píše:A poté to bylo zase upraveno zpět… Nejlepší by samozřejmě bylo, kdyby si mohl každý vybrat. :wink: Ale myslím si, že je lepší citovat automaticky vše a mít možnost to smáznout, než citovat napevno jeden příspěvek. Občas se hodí mít jich tam víc.

Osobně bych byl radši pro defaultní citaci jen posledního příspěvku s možností volby, že chci citovat vše.
Běžní uživatelé totiž buď vyjmutí zbytku nezvládnou, nebo ani zvládnout nechtějí.
340.055
administrátor

Příspěvekod MOp » 16.12.2007 - 19:57:52

Až vymyslí někdo z vás způsob, jakým řadit příspěvky "sestupně" (tedy nejnovější dopředu) i pro anonymní uživatele, dejte mi prosím také vědět... Za x nocí u kodu fora jsem na to nepřišel a děsně mě to štve..

Někdo se zde někde ptal na přesun "avatarského" okna zprava doleva (jako postaru). Je to otázkou jednoho večera (spíš než pracností samotné změny kódu hledáním patřičného souboru a místa změny). Jelikož zde existují uživatelé, kteří si to nepřejí, je však nutné vytvořit nový skin. Ale kdo by se s tím dělal, že? :-)

Na vícenásobné citace fungoval ve 2.x skvělý mod, bohužel na 3.x nebyl (když jsem jej hledal) dostupný. V trojce má tuším admin možnost v ACP stanovit maximální počet vnořených citací, ale co mám tu zkušenost, tak to nefachá. Pakliže člověk napíše v příspěvku dvě citace (a nemusí být vůbec vnořené) zkomolí to kod, jelikož použije pouze jeden pár quote tagů. Lepší je to nechat být...

Zdendo, jak pracný byl přesun na nejnovější verzi? Z čeho si přechazel? 2.0.x? V současnosti používám 3.0 RC5 a jsem na pár drobností spokojený..

p.s. Nešlo by něco udělat s rychlostí? Načítání je volaké pomalé..

fotozurnal(zavinac)prazsketramvaje(bodka)cz
MOp

Příspěvekod Petřík » 16.12.2007 - 20:39:28

Nemohlo by značení nových příspěvků v diskuzi být nějaké řvavější? Takto se to snadno přehlédne.
Firefox rulezzz
E-maily pište na adresu LP3K z@vin@© seznam.cz
Petřík
ředitel odboru

Příspěvekod Chary » 16.12.2007 - 22:39:35

Petřík píše:Nemohlo by značení nových příspěvků v diskuzi být nějaké řvavější? Takto se to snadno přehlédne.

Já teda nevím jestli se bavíme o tom samém, ale máš snad na mysli tu jedinou oranžovou kostičku vlevo v hlavičce příspevku? Tu jedinou oranžovou na celé modromodré stránce?
Mistr Vavřena, malíř pokojů. Lepší kvartýr řádně vybílený, než to tam mít pěkně vykradený.
Chary
správce galerie

Příspěvekod PZ » 16.12.2007 - 23:10:10

Chary píše:Já teda nevím jestli se bavíme o tom samém, ale máš snad na mysli tu jedinou oranžovou kostičku vlevo v hlavičce příspevku? Tu jedinou oranžovou na celé modromodré stránce?

Spíš bych řekl, že myslí na indexu(obsah fóra) ty rádobystránky. Opravdu je to nevýrazné...
PZ
generální ředitel

Příspěvekod milan_ruzicka » 16.12.2007 - 23:48:38

PZ píše:
Spíš bych řekl, že myslí na indexu(obsah fóra) ty rádobystránky. Opravdu je to nevýrazné...

Abychom to upřesnili ty kolečka, která jsou normálně modrá, jež se změní v červenou. Popravdě, opravdu trvá dlouho, než člověk najde to téma s novými příspěvky...
můžete mi klidně tykat...
milan_ruzicka
řadič

Příspěvekod 340.055 » 16.12.2007 - 23:53:45

milan_ruzicka píše:Abychom to upřesnili ty kolečka, která jsou normálně modrá, jež se změní v červenou. Popravdě, opravdu trvá dlouho, než člověk najde to téma s novými příspěvky...

To je nejrychlejší pomocí funkce "Aktivní témata".

Z pohledu byhledávání nových (resp. nejnovějších) příspěvků hodnotím novou verzi jednoznačně kladně, v minulé to byl děs.
Akorát mám v této verzi problém se vyznat v nové administraci, ale to chce čas.
340.055
administrátor

Příspěvekod Tom » 17.12.2007 - 16:14:45

MOp píše:Až vymyslí někdo z vás způsob, jakým řadit příspěvky "sestupně" (tedy nejnovější dopředu) i pro anonymní uživatele, dejte mi prosím také vědět... Za x nocí u kodu fora jsem na to nepřišel a děsně mě to štve..

Někdo se zde někde ptal na přesun "avatarského" okna zprava doleva (jako postaru). Je to otázkou jednoho večera (spíš než pracností samotné změny kódu hledáním patřičného souboru a místa změny). Jelikož zde existují uživatelé, kteří si to nepřejí, je však nutné vytvořit nový skin. Ale kdo by se s tím dělal, že? :-)

Na vícenásobné citace fungoval ve 2.x skvělý mod, bohužel na 3.x nebyl (když jsem jej hledal) dostupný. V trojce má tuším admin možnost v ACP stanovit maximální počet vnořených citací, ale co mám tu zkušenost, tak to nefachá. Pakliže člověk napíše v příspěvku dvě citace (a nemusí být vůbec vnořené) zkomolí to kod, jelikož použije pouze jeden pár quote tagů. Lepší je to nechat být...

Zdendo, jak pracný byl přesun na nejnovější verzi? Z čeho si přechazel? 2.0.x? V současnosti používám 3.0 RC5 a jsem na pár drobností spokojený..

p.s. Nešlo by něco udělat s rychlostí? Načítání je volaké pomalé..

fotozurnal(zavinac)prazsketramvaje(bodka)cz

Pro anonymní je to jednoduché: Administrace uživatelů a pak zaškrtni Vybrat anonymního uživatele, Vybrat formulář: Nastavení :twisted: :D
web nejen o pražském metru :arrow: www.metroweb.cz
Tom
staniční dělník

Příspěvekod Petřík » 17.12.2007 - 18:35:09

Abychom to upřesnili ty kolečka, která jsou normálně modrá, jež se změní v červenou. Popravdě, opravdu trvá dlouho, než člověk najde to téma s novými příspěvky...

přesně tak
Firefox rulezzz
Petřík
ředitel odboru

Příspěvekod MirekM » 17.12.2007 - 19:39:59

milan_ruzicka píše:Abychom to upřesnili ty kolečka, která jsou normálně modrá, jež se změní v červenou. Popravdě, opravdu trvá dlouho, než člověk najde to téma s novými příspěvky...

Ano, opravdu to není nejvýraznější. Ale je to jeden obrázek (resp. animace), což snad není problém upravit – lidí zběhlých v počítačové grafice je snad na Želpagi dost.
MirekM
generální ředitel

Příspěvekod Návštěvník » 18.12.2007 - 00:06:38

[quote="Tom"]Pro anonymní je to jednoduché: Administrace uživatelů a pak zaškrtni Vybrat anonymního uživatele, [b]Vybrat formulář:[/b] Nastavení :twisted: :D[/quote]
Je to složitější, nemohu do administrace, pouze ftp a databaze (ve ktere se moc nevyznam). :) Vice pripadne mejlem.
Návštěvník

Příspěvekod 340.055 » 21.12.2007 - 01:56:47

Nešlo by místo blokace možnosti vícenásobné citace to nastavit na stav, jak to bylo u staré verze? Anebo to jednoduše nejde?
Občas se vícenásobná citace hodí...
340.055
administrátor

Logo

Příspěvekod MirekM » 30.12.2007 - 22:38:18

Jsem rád, že už je v levém horním rohu místo phpBB logo ŽelPage. Ale přece jenom, nešlo by ho (a ten obrázek vedle) trochu vyhladit? :roll:
MirekM
generální ředitel

Re: Logo

Příspěvekod Nick » 31.12.2007 - 03:11:45

MirekM píše:Jsem rád, že už je v levém horním rohu místo phpBB logo ŽelPage. Ale přece jenom, nešlo by ho (a ten obrázek vedle) trochu vyhladit? :roll:

Nez jste se proklikal do tohoto vlakna, mohl jste mit logo stazene u sebe na PC. Nez jste napsal prispevek, mohl jste mit logo otevrene v editoru. Pak si s tim trochu pohrat a ac by to trvalo o neco dele, nez odeslani prispevku, vysledek by byl nesrovnatelne hodnotnejsi :wink:
Nick
administrátor

Re: Logo

Příspěvekod MirekM » 31.12.2007 - 20:34:54

Nick píše:Nez jste se proklikal do tohoto vlakna, mohl jste mit logo stazene u sebe na PC. Nez jste napsal prispevek, mohl jste mit logo otevrene v editoru. Pak si s tim trochu pohrat a ac by to trvalo o neco dele, nez odeslani prispevku, vysledek by byl nesrovnatelne hodnotnejsi :wink:

Jenže na to potřebuju originály. Bez nich to zvládnu akorát rozmazat, ale ne vyhladit… :(
MirekM
generální ředitel

Příspěvekod Petřík » 21.01.2008 - 19:59:06

Pánové, asi jsem blbý, ale nemůžu kápnout na to, jak se v novém fóru mění nastavení uživatele. :oops: FAQ mi moc neporadilo.
Firefox rulezzz
Petřík
ředitel odboru

PředchozíDalší

Zpět na Redakce ŽelPage