..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Aleš Liesk.":

ZdrojKomentářDatum
Zpráva 9482Zapadlo :-)
Adminy prosím o smazání.
Dík.
17.07.15 - 12:27
Zpráva 9482Zkratka A ve zkratce AVV je slovo automaticke.
To by jeden neřekl :-))
Ale "automatický" neznamená "bezobslužný". Automatická pistole taky nestřílí sama od sebe, aniž by na ní střelec musel cokoliv mačkat, příp. mířit (když se chce strefit) :-)

a zhorsenych podminek AVV vyzaduje neustaly vstup od obsluhy, ktery je samozrejme znacne idividualni
Je otázka, jestli je to vina AVV. Jinak ale buďte rád, že ten vstup obsluhy umožňuje. Až bude jednotné evropské ATO over ETCS, tak už to vůbec nepůjde.

AVV se casto prezentuje na urovni skoro autopilota,
Určitě ale ne jeho autory. A ovlivnit vyjádření třetích osob je jaksi velmi obtížné.

AVV ma na elefantech od skutecneho spolehlive automatickeho systemu na mile daleko.
S tímhle zásadně nesouhlasím. "Spolehlivost" je něco jiného, kdyby se AVV furt s*alo, nečetlo magnety, nebrzdilo (nevydávalo povel k brzdění), to by bylo něco jiného. Ale když provozní podmínky (= blbá adheze a zároveň nutnost držet gvd) neumožňují využívání, tak to není vina toho AVV.
Když budete mít osobní auto s tempomatem, které vás za normálních podmínek doveze z bodu A do bodu B za řekněme 30 minut a bez jakékoliv vaši námahy, ale začátkem prosince zaprší a následně hezky namrzne a tudíž to pojedete 2 hodiny a furt budete muset točit volantem, řadit, velice opatrně pracovat se spojkou, brzdou a plynem, abyste neskončil ve škarpě, tak ten tempomat taky bude "nespolehlivý"?
17.07.15 - 9:23
Zpráva 7048Khunas:
proboha, zkuste to napsat česky...
18.04.10 - 21:48