..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 2 3 4 5 6      Komentářů na stránku:   
ZdrojKomentářDatum
Zpráva 9599Že si někteří musí honit ego takovým počínáním je nám dobře známo. Jak to ale souvisí s tímto článkem, jeho obsahem a jeho kritikou? Pokud nijak, doporučuji pořádně přečíst pravidla pro vkládání příspěvků ;-)09.03.16 - 23:20
Zpráva 9506Pane Grille, prosím Vás, pane Grille, tečka Vám tam chybí. Pane Grille, prosím Vás, pamatujte na tu tečku. Buďte tak laskav, pane Grille.

;-)
08.08.15 - 0:16
Zpráva 9505IC Hutnik: ale jistě, je to jeho vina. Je to jen jeden z obrovskýho zástupu debilů, kteří denně porušují nějaké předpisy, příkazy, zákazy a povinnosti, a většině z nich to projde. Někomu to pak nevyjde a o nich si potom čteme v černé kronice a statistice nehodovosti. Tenhle debil měl tu smůlu, že způsobil takovouhle hromadu. Spousta dalších debilů to odnese jen plechama a někteří debilové zvládnout zabít krom jiných i sebe.

Bohužel tu je spousta různých aspektů už se tu probralo téměř vše.
31.07.15 - 10:56
Zpráva 9505Já bych řekl, že světly zabezpečený přejezd je zabezpečený dobře, závorami víc než dobře. Přirovnal bych to světelné křižovatce. Jistě, nízké slunce a odrazy ze všech světel, není poznat co a zda vůbec svítí, ale od toho je tam úsudek řidiče a přiměřenost chování v takové situaci. Na křižovatkách taky nejsou závory. Když nevidím, co přesně na semaforu svítí, tak tam nevletím, a když tam někdo vletí, tak je to debil a darwinismus v praxi a nikoliv chyba systému.

Na silnici jsou přechody pro pěší zabezpečeny zpravidla jen "křížem" (značka přechod), na exponovaných místech potom semaforem na vyžádání (blikače na přejezdu).

A třeba zrovna přechod v Benešově z ulice Spartakiádní do Zámeckého parku, pravda není moc frekventovaný, ale na silnici je padesátka daná cedulí, a už jsem tam viděl pouštět lidi za dost intenzivního kvílení gum. To je podle mě nedostatečně zabezpečený přechod, tam by se slušel semafor. Stejně by většinu času svítil zeleně a na semafor řidiči podvědomě reagují lépe než jen na ceduli.
31.07.15 - 9:49
Zpráva 9329M, kuk na vzkaz. Jakmile bude přečten, toto smažu. Berte to prosím pouze jako upozornění, že támhle je něco ke čtení, kdyby třeba dotyčný koukal vedle.09.08.14 - 12:32
Zpráva 9241Quído, já jsem z toho letáku pochopil, že vlak odjede z Prahy v tolik a tolik, z Bolky v tolik a tolik, a jede do Paky. Jelikož je prohlídka naplánována na tolik a tolik, tak musí do cíle dorazit přiměřeně dřív. Co je na tom k nepochopení?15.02.14 - 11:46
Zpráva 9060tak, topiči (a ostatní). klidně do mě. přijde ti to ošklivý? bráno měřítkem zdejších šéfů fotogalerie asi ano. jasně, KDYBYCH to měl v RAWu, KDYBYCH to ještě pošolíchal v nějakým fotošopu... ale PROČ? ty fotky jsou - dle mého laického názoru - naprosto normální a dá se na ně v pohodě koukat. nebo ne? kdyby to byly mašinky, topiči, šlo by to v týhle kvalitě?

jsem zvědavej tedy vážně.


byla na airliners.net odmítnuta s tím, že prý není ostrá. a co by kur*a ještě chtěli??
úplně a nemlich to samý tady:
prej to není ostrý. no že by :D


Nejsem si jist, jestli nedělám něco blbě, ale mě to ty fotky ukazuje v rozlišení 600x370. Jsem jediný? Protože bavit se o kvalitě u takových náhledů není jaksi ono.
04.09.13 - 22:36
Zpráva 8895Tak to jaro léto je jasná blbost, ale soutěž byla původně koncipovaná tak, aby reflektovala podobu galerie. zahraničí je skutečně odděleno od čs a elelok od motlok. Proč teda nechávat něco a jiné rušit? Proč rovnou nezrušit vše? Já to myslím vážně.01.05.13 - 19:12
Zpráva 8895A potom se dostáváme k tomu, co jsem tu psal já, proč jsou teda kategorie elelok, motlok atp., když tu přeci hodnotíme fotku z hlediska fotografického bez ohledu na model? Jaké je zdůvodnění toho, že se zrušily zahraniční sekce a přitom se ponechaly sekce tuzemské? Vždyť jestli je jedno, zda je to taurus v Alpách nebo taurus na Balabence, stejně jako peršing pod Tatrami, pak by mělo být i jedno, jestli je na té Balabence taurus, bardota nebo ešus, ne? A když to vezmu do důsledku, proč teda vůbec máme tu sekci UG, když na ní z převážné většiny jsou mašiny, které jdou pojmenovat, že. Peršing v protisvětle může být v elelok nebo v ug. Proč ale? V galerii to je kvůli členění, že kmenové sekce jsou spíš "obrázky mašinek" a ug je "něco navíc", jakkoliv se můžeme neshodovat nad tím, co do toho patřit má a nemá. Ale v soutěži?

Docela by mne zajímalo, jak vy vypadalo hodnocení veřejnosti, kdyby měla stejný model jako odborná porota z loňska, tedy vše na jedné hromadě a počet fotek = počet bodů, dej jakékoliv fotce kolik bodů chceš až do součtu dané dotace.

Oskar za režii a Oskar za hlavní mužskou hereckou roli, to je jasný, to jsou dvě nepoměrný věci, ale fotka je přece fotka, tak proč teda vůbec nějaký kategorie?
01.05.13 - 18:24
Zpráva 8895No a jsme u kořene problému. "Má se". Má no. Dobře víš, jak hodnotí zdejší veřejnost. Pouze podle fotografických hledisek to zdaleka vždy není. Velmi zdaleka :-/ Skoro bych až řekl, že tady se výhradně hodnotí to, co a kde je na fotce, ne jak je fotka udělaná jako taková. To, jak je fotka udělaná má vliv jen tehdy, když je opravdu domršená nebo na zdejší standardy výrazně podprůměrná. Brejlovec s ratingem pět (neboli průměr 4* z 0-5) z alespoň dvaceti hodnotících, to už ale musí bejt. A nemyslím si, že ti říkám nějakou novinu.01.05.13 - 18:02