..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "topič":

  1 2 3 4 5 6      Komentářů na stránku:   
ZdrojKomentářDatum
Zpráva 8687tak já načnu třetí stovku, chvilku jsem poslouchal na ČT4 Hyde Park s nějakým komančem, co vyhrožoval, že chtěj dělat pro lidi co nejvíc (maj s tím dlouholetý zkušenosti přes 40 let), jsem zvědav jak se v čele několika krajů vrhnou na zlepšování zdravotnictví a veřejné dopravy, hlavně z čeho to chtěj financovat, když jsou proti zvyšování DPH a zase tolik bohatejch není, aby nějakou "milionářskou dávkou" zalepili rozpočet a roztočili kola17.10.12 - 21:02
Zpráva 8687Martin Utajený: NEJLEPŠÍ SOCIALISTICKÉ ZDRAVOTNICTVÍ, KTERÉ NÁM ZÁVIDĚLI I V USA SE ROZKRADLO A ZNIČILO ... POJIŠŤOVNY MÁME V ZISKU, PROTOŽE ODMÍTAJÍ PLATIT DRAHÉ OPERACE ...

Centralistický systém organizace péče možná, úroveň rozhodně ne.

- před komunistickým pučem 1948 měla ČR střední délku života na úrovni 12. země ve světě, v roce 1989 na úrovni 27 země,
- v roce 1948 zde bylo účinné zdravotnictví veřejné i soukromé, v roce 1989 jen nepružné centralizované státní zdravotnictví.

zdroj: http://www.zdravcr.cz/Stranky/a_107.htm

Mému otci v pondělí provedli pětinásobný srdeční bypass. Před rokem 1989 by byl zanedlouho po smrti, protože by ho neodvratně čekal infarkt a do nemocnice v Praze Na Homolce, kde mu bypass dělali by se nedostal, protože ta byla pro komunistické papaláše a jejich nohsledy. Operace ve špičkovém zařízení ho bude stát několik stokorun, podle dní strávených v nemocnici.
Zažil jsi vůbec to úžasné zdravotnictví před rokem 1989 na vlastní kůži, že o něm tak bájíš resp. plácáš takové nesmysly.

PS: Dávej bacha, myslím, že od zítřka je jakákoliv volební agitace zakázána až do soboty do 14 hod.
17.10.12 - 10:44
Zpráva 8422zajímavost, před chvílí jsem něco hledal na googlu a na dotaz se slovním spojením "česká televize" mi to vyhodilo na prvním místě odkaz na tento článek... :-)02.01.12 - 22:09
Zpráva 8455R 929 Bradlo: Po přečtení článku by do mdlob asi upadl mnohý učitel mateřského jazyka. Napsat sloveso činí jako přídavné jméno činní, to je už na pováženou.25.12.11 - 0:41
Zpráva 8430autor článku: V průběhu zimy by se však měla definitivně realizovat konečná realizace projektu "Realizace a poskytovaní služby Internet

Opravdu to nejde napsat česky?
08.12.11 - 19:08
Zpráva 8267...vakuovým WC a elektrickými zásuvky... to snad ne, el. zásuvka je odjakživa rodu ženského27.07.11 - 10:00
Zpráva 8154První věta článku nedává smysl. Doporučil bych používat češtinu a ne ptydepe. Kdo a co skloňuje? Co je vlastně skloňování? Ohýbání slovních druhů.
Jednodušší a srozumitelnější vyjadřování téměř vždy vyhovuje lépe než snaha používat bezobsažné floskule. :-)
21.04.11 - 12:15
Zpráva 7706Filip Janev: Velice se omlouvám. Minulý týden jsem slezl ze stromu a teprve pomalu se začínám orientovat v 21.století. Tebou popisované vynálezy jsem ještě neměl čest ozkoušet. Zcela staromódně oprašuji knihy ve své knihovnně a občas si s potěchou nějakou otevřu a najdu v ní to co hledám daleko rychleji než kdybych se musel zdlouhavě kvůli tomu pracně logovat do nějaké databáze a stahovat stovky stránek, stále poslouchám hudbu z cédéček a elpíček, protože chci slyšet nástroje a vokály a ne nějaký vícenásobně zkomprimovaný patvar jako je MP3, stále nemám žádnou újmu z toho, když jedu vlakem bez zásuvek, protože si s dětmi vystačíme ažaž a zažijeme daleko víc zábavy než čuměním do noťasu. Tím neříkám, že vymoženosti techniky nepoužívám, ale nemíním se stát jejich otrokem. Takže mě absence počtu zásuvek v počtu jedné na jednoho cestujícícho nechává zcela lhostejným.
Víte, mladý muži, já už za svůj život slyšel tolik předpovědí co se za chvíli stane přežitkem, že se takovým jednoznačným soudům akorát pousměju. Před více než třiceti lety se s nástupem videa předpovídal zánik kin, před pětadvaceti lety se s nástupem CD předvídal zánik LP do několika málo let a zatím se ani jedno nenaplnilo.
Jen aby se s celou tou úžasnou technikou nedostala celá euroatlantická civilizace do prdele, protože si chlapi pro samé zaujetí technikou nebudou umět nabalit baby a mít s nima děti, kteéý by pak s tou úžasnou technikou vyrůstaly.
18.08.10 - 21:04
Zpráva 6861v těch zahraničních to asi necháme jak to bylo, jen se nám tam trochu motají ty úzké15.01.10 - 23:30
Zpráva 7139miloš: Koukám, že taky patříš mezi ty, kteří neumí asi pozorně číst. Nikde v mém obsáhlém příspěvku nevidím, že bych chtěl, abys jásal a psal oslavné pajány.
Snažil jsem se vysvětlit jak se přistupovalo k výběru fotek do kalendáře. Některým jedincům zřejmě marně.
Vzhledem k tomu, že se obchodem s trochu podobným sortimentem zabývám dvacet let, tak vím dost dobře, že pochvalou bude, když se prodá celý náklad. Myslím, že se to zvládne i bez Tvé účasti.
24.05.09 - 16:10