..: Pozvánka do výletního vlaku Český kras :..

Souprava u zastávky Zbuzany, foto Radim ŘíhaČeský kras - Nechte se pozvat na vyhlídkovou jízdu historickým motorovým vlakem po Českém krasu. Sdružení ŽelPage podporuje jízdu zvláštního vlaku, složeného z motorového vozu řady M 262.0 a přívěsného vozu řady Bix, která se uskuteční v neděli 14.9.2008. Součástí trasy je projetí dlouhých vleček do velkolomu Čertovy Schody a do lomů Mořina, dále se pojede po všeradické lokálce, po známé „hrbaté“ a dvakrát srdcem Českého krasu přes Srbsko. Součástí výletu budou procházky za krajinnými zajímavostmi a volná prohlídka města Berouna. Jízdenky se budou prodávat nejen pro celou trasu, ale také mezi libovolnými zastávkami na cestě, po dohodě lze sjednat i fotozastávky. V motorovém voze bude v provozu vlakový bufet.

Jízda je pořádána soukromou osobou s cílem nabídnout netradiční svezení netradičním vlakem po netradiční trase s možností projet si (nejen) zajímavé vlečky za lidovou cenu. Více informací o jízdě vlaku a tarifu, stejně jako přehled volných míst a formulář pro rezervace, naleznete na webových stránkách organizátora akce. Účelem akce není přijít k penězům (je-li to vůbec možné), což je dáno už samotným nastavením cen jízdného. Proto bude velmi přínosné, když uděláte vlaku reklamu (například prostřednictvím plakátů), nebo najdete sponzory. Kdyby jízda přeci jen skončila ziskem, výtěžek bude poskytnut veřejnému sektoru v oblasti Českého krasu.

Pro komunikaci s organizátorem můžete využít také email, registrovaní uživatelé i vzkazník. Výletní vlak Český kras není sice oficiální akcí ŽelPage, nicméně jde o příležitost sejít se se svými známými a přáteli z webu v nenucené atmosféře historického vlaku. Na ty, které akce oslovila, se budu těšit v září na palubě.

Informace o zvláštním vlaku, Volná místa k sezení
Plakát akce (A3), Plakát akce (A4), Plakát akce (A4, černobílý)

Tomáš Kraus Poslat mail autorovi | 3.7.2008 (7:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky Pozvánky

Další z regionu ČR Středočeský


06.07.2008 (8:12)  
proč zrovna s panem AUGUSTOU???

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- dopisovatel nebo člen ŽP, - editor nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2018 ŽelPage - správci


Info
informacni okenko